Aplikatory “Mata kolczasta”

To wszystko nowoczesne narzędzia prastarej metody refleksoterapii (akupunktury). Składa się się z metalowych igieł: jedne z chemiczno czystego srebra ( 99,9%), drugie ze spławu miedzi z innymi metalami. W zależności od rozmiaru, i miejsca przyłożenia, z różnym krokom pomiędzy igłami. Mechanizm działania złożony i skomplikowany. Po pierwsze- pod czas leżenia na taśmę odbywają się uciskanie akupunkturowych punktów( jak w metodę shi- atshy ), po drugie- idę oddziaływania strefami Heada (odruch skórno- otrzewny), po trzecie- pomiędzy igłami powstają mikroprądy które oddziałowują na tkanki miękkie.

1mata 2mata

Zastosowanie płaskich aplikatorów nie potrzebuje dodatkowych wysiłków od pacjenta i pomocy od innych, niezawodnie i skutecznie usuwa ból, zdejmuje zmęczenie, a rano ładują energią na cały dzień. Aplikator może być stosowany samodzielnie przez pacjenta bez udziału lekarza.

Walki poleca się stosować dla leczniczego wpływu dowolnych powierzchni ciała: stawy, szyja, twarz, pośladki, nogi, klatki piersiowej. Leczniczy skutek osiąga się znacznie szybszej czasowo, niż przy wykorzystaniu płaskich aplikatorow.

Małe aplikatory można również stosować dla długoterminowego noszenia na strefach największego bólu. Zaleca się nosić pod pasem, bandażem, opaską. Czas noszenia od 30 minut, do 5 godzin i więcej.

3mata

Używanie aplikatorów skutecznie jest przy:

- zapaleniu nerwa twarzowego i trójdzielnego;

- zaburzeniach słuchu;

- chorób oczu;

- bólu zębów;

- szerzeniach oskrzeli;

- neuralgicznych objawach osteochondrozy kręgosłupa;

- nerwicach;

- zapaleniach stawów;

- choroby”” wiencowej”;

- schorzeniach dróg pokarmowych;

- chorobach nerek;

- otyłości;

-zapalenia pęcherza moczowego, cewki moczowej, prostaty;

- hemoroidach;

- szczeliny odbytu;

- impotencji, frygidności, oziębłości płciowej;

- uczuleniach, świądzie skóry;

- urazach, złamaniach kończyn;

- cukrzycy i inne.

PRZECIWWSKAZANIA:

- takie jak przy nakłuwaniu igłami.