ZAPPER

zapper

W ciągu kilka minut (a nie dni czy tygodnie jak w przypadku kuracji antybiotykami) można zabić bakterie, wirusy oraz pasożyty, wykorzystując do tego prąd elektryczny.

Zapper bezpieczny, nie daje skutków ubocznych i nie przeszkadza w żadnej kuracji, jaką możesz obecnie stosować.

Terminem zapowanie (zap – z ang. „zaatakować, zabić, zniszczyć”) określano poddawanie zarazkom dzianie prądu elektrycznego o określonej częstotliwości.

Leczenie polega na tym ze pacjent bierze cylindry do rąk i trzyma przez 7 minut, oddziaływanie z pewną częstotliwością zabija robaki, wirusy i bakterie. Niezbędne jest trzykrotne powtarzanie sesji. Dla czego trzykrotnie? Pierwszy zapping zabija intruzy, ale po kilku minutach pojawiają się inne. One uwalniają się z martwych robaków, które wczesnej zostały zainfekowane. Drugi zapping niszczy uwolnione wirusy i bakterie, lecz wkrótce cześć wirusów mnoży się ponownie. Widocznie musiały zarazić resztę pozostałych bakterii. Po trzecim zappingu nigdy nie znajduje się wirusów bakterii ani pasożytów – nawet po kilku godzinach.

Takie zabiegi można stosować co drugi dzień albo nawet codziennie, co zależy od rodzaju choroby, długości jej trwania oraz indywidualnych reakcji na terapię. Po dwóch, trzech tygodniach stosowania wskazane jest kilka dni przerwy.

Profilaktyczne stosowanie zapiera to1- 2 zabiegi w tygodniu. Dzieci mogą go używać od 7- go roku życia.

Przeciwwskazania :

- kobiety w cięży oraz osoby z rozrusznikiem serca nie powinny poddawać się zappingowi (nie przeanalizowano jeszcze możliwości pojawiania się niepożądanych skutków w tych sytuacjach).